امروزه با بالا رفتن سرعت اینترنت و پایداری بیش از پیش این تکنولوژی می توان با هزینه بسیار مقرون بصرفه و اقتصادی، بدون نیاز به هزینه های نگهداری، تعمیر و ارتقاء مربوط به تجهیزات سخت افزاری از مرکز تماس ابری استفاده نمود. مرکز تماس ابری در حقیقت بدون نیاز به سرور سخت افزاری و هزینه های مربوط بـه اتاق سـرور، کولیـنگ، برق و انـرژی، UPS، رک، محفظه نگهداری تجهیزات و… می تواند تماس های شما را با کمترین هزینه مدیریت کند.

شرکت صامتل فردا  با در اختیار داشتن سِرورهای ابری (Cloud)، خدمات میزبانی مراکز تماس را بر بستر اینترنت فراهم آورده است. می‌توانیــد بدون پرداخت هزینه سخت‌افزار و خرید نرم‌افزار، تنها با پرداخت شارژ سالیانه، تماس‌های مجموعه خود را مدیریت کنید.

 

با دسترسی به اینترنت، خطوط شهری خود را به VoIP Gateway متصل می‌کنید. سپس گِیت‌وِی از طریق اینترنت بـه ســرور ما متصل شــده و تماس‌هایتـان از طریــق این سـرور مدیریت می شود و نرم افزار ایرانی مدیریت مرکز تماس صامتل بصورت تحت وب از طریق اینترنت در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

 

میزبانی مرکز تماس صامتل فردا شامل مدیریت مرکز تماس روی سرورهای ابری است. Cloud-PBX

 

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02195119535 با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان صامتل فردا همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند . با افتخار خدمتگذار شما خواهیم بود . 

درباره صامتل فردا

 

گروه  صامتل در تاریخ 1388 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود ، که در حال حاضر متشکل از پنج شرکت رسمی زیر گروه می باشد ، این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی  فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي  گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی  و  طراحی  و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ،  در سطح کشور مي باشد. 

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

 

 تهران . میدان توحید . خیابان توحید . پلاک 75 واحد 6 

 

 کدپستی : 1419714353

 

 تلفن :  02195119535(10خط)

 

 24 ساعته : داخلی 805

 

 ایمیل : info@samtelfarda.com

 

 سایت : www.samtelfarda.com

 

Template Design:Dima Group